Nejčastěji používaný materiál:

 • het
  Kvalitní a přitom cenově výhodné malířské barvy Junior, Klasik, Brillant a Hetline si rychle získaly příznivce ve všech segmentech odběratelů. A to nehovoříme o speciálních nátěrových hmotách a naprosto unikátní řadě tónovacích barev Hetcolor. I v oblasti fasádních barev HET do sáhl významného postavení. Akrylátové a silikonové barvy řady Fasadin a Mikral jsou žádány nejen pro běžné stavby, ale i pro objekty v extrémních podmínkách a historické památky.

  K nejdůležitějším produktům uvedeným na trh v uplynulých letech patří zejména tónovací systém Multicolor 2001, o jehož kvalitě svědčí téměř 150 dobře fungujících tónovacích míst, spokojenost obchodníků a spotřebitelů.
 • zero
  Barvy pro profesionály - díky mnohaletým zkušenostem ve výrobě speciálních nátěrových hmot pro mnohá průmyslová odvětví, malíře, lakýrníky a stavební firmy...

 • tollens

  Tradiční evropská značka prezentuje na českém trhu naším prostřednictvím ucelený sortiment nátěrových hmot, barev a laků pro stavebnictví a přidružené oblasti. Kvalitní produkty, rychlý a komplexní servis, technické poradenství, síť prodejců, přijatelné ceny a mnoho dalších aspektů řadí Tollens dlouhodobě ke špičce v oboru.

  K nejrozšířenějším výrobkům patří fasádní a interiérové nátěrové hmoty, luxusní dekorativní systémy, nátěry na dřevo a kovy. Nedílnou součástí nabídky jsou samozřejmě také tmely, penetrační a základní nátěry, laky, pigmenty a další doplňkový sortiment.
                dulux

»  zdarma cenová nabídka
»  nové módní trendy
»  technologický postup
»  po celé České republice
»  realizace do týdne

Tel: 602 876 169
      721 124 701

tomas.rydval@seznam.cz


Tomáš Rydval
Poštovní 623
Desná v Jizerských horách
46861

mapa online

GPS: 50°45'21.147"N, 15°18'53.26"E
 • Ve Velké Británii a dalších dvou třetinách světa je značka DULUX synonymem pro nátěrové hmoty a kreativní úpravy interiéru a exteriérů. Výrobky lze rozdělit na základní, interiérové, fasádní a exteriérové speciální barvy. Nabídka barev představuje až 12 000 odstínů vhodných pro všechny druhy povrchů a materiálů.

  Dulux nabízí specializované výrobky podle oblasti použití jako jsou např. nátěry pro použití v kuchyni, koupelně a v chemicky a mechanicky namáhaných prostorách. Nabídka značky Dulux také obsahuje speciální otěruvzdorné podlahové laky a barvy na dřevo, kov či beton, fasádní a tzv. kreativní a specifické nátěry jako např. fládrovací nátěry, mramory atd.

 • paulin

  Materiály firmy PAULÍN, S.p.A. vykazují špičkovou kvalitu, která snese nejpřísnější kritéria při příznivé cenové dostupnosti. Kvalita je garantována certifikací systému jakosti dle norem řady ISO 9000. V České republice je členem společnosti STOP pro technologie ochrany památek. Všechny výrobky uváděné na trh v České republice jsou opatřeny platnými certifikáty a neustále aktualizovanými prohlášeními o shodě a jsou kontroloványOchrana památek povinným dohledem autorizovaných zkušeben. Kvalita je ověřena mnohaletou aplikací na významných objektech po celé Evropě.

  Široká paleta materiálů vytváří kompletní systémy pro opravy a obnovu staveb, které jsou použitelné nejen na rekonstrukce historických objektů, ale samozřejmě také při řešení povrchových úprav současného stavebnictví.